Jedinečné místo pro vaše rodinné oslavy. firemní akce. posezení s přáteli. degustace vína.

Příjemná atmosféra, skvělá a poctivá vína z naší tradiční produkce a stylové prostředí našeho sklepa jsou skvělým místem pro všechny, kdo žijí vínem.Kapacita sklepa: až 30 osob

V našem sklípku pohostíme skupiny až 30 osob. Pokud přidáme ještě prostorné venkovní posezení, dokážeme u nás usadit skupiny až o 50 lidech.

Celoroční provoz

V našem vinném sklepě naleznete útočiště jak během parných letních dnů, tak příjemné klima v průběhu mrazivé zimy. Roční období zkrátka nehraje roli. Víno máme skvělé celý rok.

Historie

Náš degustační sklep s posezením pochází z roku cca 1894, tedy z konce 19. století. Vlastní sklep původně sloužil především jako skladiště potravin a zemědělských produktů, jakými jsou například brambory.

V komunistické éře měla tento sklep ve správě Jednota, která tu díky stabilní teplotě kolem 12°C skladovala maso. I tento fakt jsme si během rekonstrukce ověřili tím, že na první pohled byly vidět zazděné háky na maso.

Po revoluci byl sklep navrácen původním majitelům, kteří jej pronajímali za nejrůznějšími účely, převážně jako sklad. Od původních majitelů jsme sklep zakoupili a nadšeně se pustili do rozsáhlé a náročné přeměny do nynější podoby. Výsledek však stojí za to. Zrodilo se místo, které žije vínem.

0
0
0
0

Zpracovatelský vinný sklep

Vedle vinného sklepa s posezením logicky vlastníme i druhý vinný sklípek, kde naše hrozny zpracováváme od samého počátku až po lahvování výsledných vín. Celková naše produkce vína je v rozmezí 2.500-3.000 litrů za rok. Právě tento sklep se v naší rodině dědí z generace na generaci a výroba vína je zde již srdeční rodinnou záležitostí.

Zde pro vás samozřejmě vína patřičně opečováváme a nejednou ochutnáváme, aby se k vám dostalo to nejlepší. Rádi si s každým novým ročníkem vyslechneme názory rodiny i našich přátel vína.

Výroba a prodej vína
Výroba a prodej kvalitního vína