Akce s naším vínem

Blíží se nová sezóna a s ní mnoho skvělých akcí

Vážení přátelé a milovníci dobrého vína a zábavy, blíží se nám jarní a letní sezona a s ní spousta vinařských akcí, kterých se budeme aktivně účastnit.


Ubytovani Hustopeče

JAK JSME PRO VÁS STAVĚLI NOVÉ APARTMÁNY

Výsledkem naší práce je nová přístavba samotného sklepa a k tomu jako bonus nástavba s možností ubytování ve dvou apartmánech s dispozicemi 1+kk a 2+kk, každý pro 2-4 osoby.


Vinohrady víno stehlík

VINOBRANÍ 2015

Několik fotografií z našeho letošního vinobranní. Vypadá to opět na skvělé víno, které vám jistě bude chutnat. Bude to skvělý ročník, který určitě bude stát za ochutnání.


Pohodové posezení s vínem

NOVÁ PERGOLA PRO POHODOVÉ VENKOVNÍ POSEZENÍ U VÍNA

Postavili jsme před vinným sklepem pro vaše pohodlí skvělou pergolu, která poskytne dokonalé zázemí pro vaše posezení u vína na čerstvém vzduchu. Bude vám u nás skvěle.


Otevřené sklepy Hustopeče

OTEVŘENÉ SKLEPY HUSTOPEČE

I letos je pro vás připraven již 6 ročník oblíbeného festivalu, kde vám útroby svých sklepů otevřou hustopečští vinaři. I náš sklep je připraven vás pohostit a nabídnout ochutnání výborného vína.


Otevřené sklepy Hustopeče

KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE NAŠEHO SKLEPU DOKONČENA

Náš cíl byl jasný - vytvořit kouzelné místo s atosférou a vinařskou tradicí. A povedlo se. Budete se cítit jistě úžasně a samotné prostředí vyvolává pohodovou atmosféru.